Najnowocześniejsze aparaty USG w gabinetach POLMEDU

Powrót

Centra Medyczne POLMED zostały wyposażone w dodatkowe, wysokiej klasy ultrasonografy Voluson S8, Voluson S6 oraz Vivid 6. Nowe urządzenia marki GE Healthcare cechuje wysoka pewność diagnostyczna i precyzja wykonywanych badań. Dzięki temu pacjenci mogą otrzymać bardzo precyzyjne wyniki przy skróconym czasie niezbędnym na wykonanie badania.

Voluson S8 to wysokiej klasy ultrasonograf do badań położniczo-ginekologicznych. Urządzenie posiada innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pozwalają na efektywne wykonywanie badań diagnostycznych i podejmowanie pewnych decyzji klinicznych. Najważniejsze cechy Voluson S8 to: wysoka jakość obrazu, szybkie i precyzyjne obrazowanie, łatwość w użyciu. Zaawansowane narzędzie oceny obrazu pozwala również na wsparcie dla wcześniej wykonywanych badań.

Voluson S6 to również wysokiej klasy aparat ultrasonograficzny z obrazowaniem 3D/4D i najnowszym oprogramowaniem. Innowacyjny system Voluson Signature został opracowany w celu usprawnienia procedur obrazowania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, automatyzacji procedur oraz zaawansowanym narzędziom – pomaga ograniczyć czas niezbędny na akwizycję obrazu, analizę i raportowanie, co z kolei ułatwia pracę specjalistom i skraca czas niezbędny na wykonanie badania.

Vivid 6 to cyfrowy, programowalny echokardiograf wyższej klasy przeznaczony do badania mięśnia sercowego. Aparat obsługuje całą gamę głowic: sektorowe, convex, liniowe, śródoperacyjne, przezprzełykowe, a także endowaginalne. Pozwala na obrazowanie w trybie Dopplera Tkankowego kolorowego, spektralnego. Posiada unikatową funkcję obrazowania kurczliwości oraz funkcję obrazującą synchroniczność fazy skurczowej. Aparat Vivid S6 to wysoko zaawansowane narzędzie badawcze w diagnostyce naczyniowej z możliwością archiwizacji i eksportu obrazów.

Nowe urządzenia USG poszerzą możliwości diagnostyczne Centrów Medycznych POLMED w Olsztynie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu i Warszawie.


Dodano: 23/07/2019
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Aktualności
17/01/2022
Aktualności, Badania
Kapilaroskopia – czym jest i gdzie wykonać badanie?

Kapilaroskopia to rodzaj nieinwazyjnego badania diagnostycznego pozwalającego ocenić stan naczyń kapilarnych i wykryć ewentualne nieprawidłowości związane z mikrokrążeniem. Co jest wskazaniem do kapilaroskopii? Jak należy się przygotować do badania i jak ono przebiega? Gdzie można je wykonać?


30/11/2021
Aktualności, Badania, Choroby
Wirus RSV – drogi zakażenia, objawy, leczenie; RSV u dzieci

Wirus RSV (ang. Respiratory Syncytial Virus) zalicza się do rodziny paramyksowirusów. Jest jednym z najczęstszych wirusów odpowiedzialnych za infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych, w tym za rozwój ostrego zapalenia oskrzelików i zapalenia płuc. Najczęściej diagnozuje się go u niemowląt oraz małych dzieci. Dla części z nich stanowi poważne zagrożenie. W jaki sposób wykrywa się wirusa RSV i jak się go leczy? Jakie są objawy wirusa RSV? Odpowiadamy!


28/02/2022
Aktualności, Profilaktyka
Jak zmienić lekarza podstawowej opieki zdrowotnej?

Zmiana lekarza podstawowej opieki zdrowotnej nie jest trudna, chociaż wielu pacjentów się jej obawia. Większość myśli, że to skomplikowana procedura, która wymaga kontaktu zarówno z dotychczasową przychodnią, jak i z nową. Tymczasem w dobie pandemii koronawirusa wszystko można załatwić przez internet. Jak i kiedy da się zmienić lekarza POZ?


Zapoznaj się z nasza ofertą
już od 120 zł miesięcznie
Abonament medyczny
Mężczyzna
Pozwól, że zadbamy o Ciebie!

od 1180 zł/rok
już od 120 zł miesięcznie
Abonament medyczny
Kobieta
Inspiruje nas Twoje zdrowie, pozwól o siebie zadbać!

od 1180 zł/rok
Abonament SENIOR
już od 143 zł miesięcznie
Abonament
Senior
To Twój czas!

od 1400 zł/rok
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się