Jedna z największych firm medycznych w Polsce świętuje swoje 20-lecie

Powrót

POLMED S.A. – firma należąca do ścisłej czołówki firm na polskim rynku prywatnej opieki medycznej, świętuje właśnie 20-lecie działalności. Jubileuszowy rok POLMED poprzedził istotnymi zmianami w podejściu do swojego rozwoju. Firma zrezygnowała z uczestnictwa na GPW, postawiła na rodzinny charakter biznesu i zapowiedziała akwizycję.

W dniu 1 kwietnia 2019 roku POLMED S.A. świętuje 20-lecie obecności na polskim rynku usług medycznych. Rozpoczynając działalność od niewielkiej lokalnej przychodni, firma rozwinęła swoją działalność, obejmując usługami teren całej Polski. Obecnie POLMED to 22 własne Centra Medyczne i ponad 3000 Partnerów Medycznych w całej Polsce. Firma obsługuje już ponad 500 tys. pacjentów.

Naszą ambicją zawsze było szybkie i sprawne dostarczanie usług medycznych. Dlatego wiele lat temu wraz ze wspólnikiem zrezygnowaliśmy z pracy w państwowej służbie zdrowia i dlatego od 20 lat konsekwentnie rozwijamy naszą firmę – mówi Radosław Szubert, współzałożyciel i Prezes Zarządu POLMED S.A. Usługa medyczna ma swoją specyfikę – dotyczy zdrowia, więc wiąże się ściśle z poczuciem komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Ale jest przede wszystkim usługą, którą pacjent chce otrzymać szybko i na najwyższym poziomie jakościowym.

Budując strategię biznesową POLMED postawił na elastyczność w konstruowaniu oferty i dostępność do usług bez długiego okresu oczekiwania na wizytę. Stąd rozwój sieci Partnerów Medycznych i plany dotyczące przejmowania silnych lokalnych firm medycznych, które staną się ważnym partnerem POLMEDU w regionach.

Elastyczność jest również ważnym atutem firmy we współpracy z biznesem. POLMED ma silną pozycję rynkową, zarówno w obszarze abonamentów dla firm, jak również medycyny pracy.

Obsługujemy już ponad 3000 firm, poczynając do niewielkich lokalnych przedsiębiorstw, kończąc na ogólnopolskich grupach kapitałowych i działających w Polsce globalnych korporacjach – mówi Romuald Magdoń, współzałożyciel firmy i Wiceprezes Zarządu. Firmy potrzebują oferty dopasowanej do swojej specyfiki, a my taką ofertę mamy. Podejmujemy decyzje szybko i nie boimy się odchodzenia od ustalonych schematów obsługi – jeśli klient właśnie tego potrzebuje.

W swojej misji POLMED ma nie tylko zapewnienie szybkiej i sprawnej opieki medycznej, ale również inspirowanie pacjentów do zajmowania się swoim zdrowiem. W aktywności edukacyjnej POLMED zamierza koncentrować się na profilaktyce, badaniach i promowaniu wszelkiej aktywności służącej zachowaniu zdrowia i poprawie dobrostanu pacjentów.


Dodano: 01/04/2019
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Aktualności
03/05/2020
Koronawirus, Aktualności, Badania
POLMED wykonuje testy na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2

03/03/2021
Aktualności, Profilaktyka, Badania
Dzień Kobiet z POLMED

14/05/2020
Koronawirus, Aktualności
Aktualności – Praca Centrów Medycznych POLMED

Zapoznaj się z nasza ofertą
Abonament medyczny
MĘŻCZYZNA
Pozwól, że zadbamy o Ciebie!

od 1039 zł/rok
Abonament medyczny
KOBIETA
Inspiruje nas Twoje zdrowie, pozwól o siebie zadbać!

od 1039 zł/rok
Abonament SENIOR
Abonament
SENIOR
To Twój czas!

od 1300 zł/rok
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się