Dlaczego warto korzystać z Portalu Pacjenta POLMED?

Portal Pacjenta POLMED to łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z pakietu medycznego wykupionego przez pracodawcę. Pozwala na rezerwacje wizyt stacjonarnych i telekonsultacji, zgłaszanie zapotrzebowania na badania laboratoryjne i diagnostyczne, odnowienie recepty na stale brane leki.


Poprzez Portal Pacjenta można również przesłać skierowanie na badania oraz dokumentację medyczną dotyczącą leczenia w placówkach innych, niż Centra Medyczne POLMED.

W Portalu Pacjenta automatycznie dostępne są:

  • wyniki badań wykonywanych w Centrach Medycznych POLMED oraz punktach pobrań Diagnostyki (również archiwalne),
  • dokumentacja z wizyt w Centrach Medycznych POLMED i telekonsultacji (tylko od daty autoryzacji – dokumenty archiwalne można wydrukować w recepcji dowolnego Centrum Medycznego POLMED).

W Portalu Pacjenta można również umieścić dokumentację medyczną z leczenia w innych placówkach. Wówczas nawet w czasie największego lockdownu, czy zachorowania naszego lekarza, będziemy mogli uzyskać szybką pomoc od POLMED-u. Dokumentacja medyczna jest w Portalu Pacjenta całkowicie bezpieczna, a Pacjent zyskuje możliwość korzystania z teleporad specjalistów z dowolnego miejsca w Polsce.

Obejrzyj, jak założyć konto w Portalu Pacjenta POLMED

Chcesz mieć również dostęp do danych medycznych online?

Załóż konto i autoryzuj dostęp z wykorzystaniem usługi mojeID

Obejrzyj, jak założyć konto w Portalu Pacjenta POLMED i autoryzować dostęp do danych medycznych z wykorzystaniem usługi mojeID.


Powrót

Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się