Weź się zbadaj! POLMED partnerem kampanii Piękna, bo Zdrowa!

Powrót

Ogólnopolska Kampania Społeczna „Piękna, bo Zdrowa” powstała po to, aby szerzyć rolę profilaktyki raka szyjki macicy i uświadomić kobietom, jak ważne dla nich są regularne badania ginekologiczne. Samo badanie cytologiczne trwa dosłownie chwilę, jest bezbolesne, nieinwazyjne, a skoro dbamy o siebie „na zewnątrz” i chcemy być piękne, to tak samo powinnyśmy pamiętać o swoim zdrowiu i o tym, żeby raz do roku wykonać cytologię, która pomoże w wykryciu wszelkich nieprawidłowości, a wcześnie wykryte mogą uratować nam życie.

To już IX odsłona kampanii, której POLMED jest partnerem medycznym, co pokazuje jak ważny jest nadal temat raka szyjki macicy. W weekend 3-4.02.2018 w ramach inauguracji kampanii każda kobieta będzie mogła wykonać bezpłatnie badanie cytologiczne w godzinach od 9:00 do 21:00.

Poza wspomnianą już profilaktyką w ramach kampanii poruszane są także zagadnienia istotne w przypadku wystąpienia choroby nowotworowej, np. związane z rolą odpowiedniego żywienia w procesie leczenia.

W tegoroczną odsłonę kampanii zaangażowały się Panie: Katarzyna Cerekwicka, Olga Borys, Agnieszka Więdłocha, Nicole Sochacki-Wójcicka @mamaginekolog, Julia Wieniawa, a także Ida Karpińska prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

Weź się zbadaj! #cytologiczne

Zapraszamy wszystkich na inaugurację kampanii „Piękna bo Zdrowa”, która odbędzie się w Kinie „Kinoteka” oraz pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie w weekend 3-4.02.2018 r. Podświetlony tego dnia Pałac Kultury i Nauki na czerwono sygnalizować będzie oficjalny start kampanii.

Dzięki naszemu wsparciu każda kobieta będzie mogła wykonać w cytobusie bezpłatne badanie cytologiczne oraz badanie w kierunku obecności genotypów 16 i 18 wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Dodatkowo wszystkie Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad wizażowych w mobilnym salonie piękności. Oba pojazdy znajdować się będą na terenie Pałacu Kultury i Nauki. W tym samym czasie w Kinie „Kinoteka” powstanie „Zakątek Kobiet” ze stanowiskami specjalistów, którzy służyć będą wszystkim odwiedzającym radą w zakresie profilaktyki zdrowotnej, medycznej, ginekologii estetycznej oraz informacjami na temat odpowiedniego żywienia w chorobie nowotworowej.

Na miejscu będzie można spotkać Ambasadorki kampanii, które wykonają badanie cytologiczne, aby dać dobry przykład wszystkim kobietom i przede wszystkim udowodnić, że to badanie trwa zaledwie 5 minut.

To będzie wyjątkowy weekend z Kwiatem Kobiecości oraz z POLMED.

Zapraszamy wszystkie kobiety, całe rodziny do warszawskiej Kinoteki i na Plac Defilad.

W ramach tegorocznej akcji POLMED przekazuje 4700 bezpłatnych badań cytologicznych, które będzie można wykonać we wszystkich Centrach Medycznych POLMED w całej Polsce od 5 lutego do końca kwietnia 2018 r.

Zaproszenia na bezpłatną cytologię można znaleźć:

Prasa:

500 szt. – Avanti (02/2018 na rynku od: 26.01.2018)

1000 szt. – Tina (03/2018 na rynku od: 31.01.2018)

1000 szt. – 100 rad poradnik 50+ (03/2018 na rynku od: 13.02.2018)

500 szt. – Cosmopolitan (03/2018 na rynku od: 15.02.2018)

500 szt. – Women’s Health (03/2018 na rynku od:16.02.2018)

Portale:

400 szt.- wp.pl (od 3.02.2018)

500 szt. – 5mdz.pl (od 3.02.2018)

300 szt. – polki.pl i mamotoja.pl (od 3.02.2018)

Każda pacjentka, która wykona bezpłatną cytologię w Centrach Medycznych POLMED otrzyma dodatkowo 30% zniżkę na konsultację ginekologiczną, usg piersi, usg transvaginalne oraz na badanie HPV met. PCR!

Serdecznie zapraszamy!


Dodano: 23/01/2018
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Profilaktyka
15/02/2021
Profilaktyka, Choroby
Mroczki przed oczami – czym są i o czym świadczą?

Plamki, błyski, paproszki czy muszki pojawiające się przed oczami przeważnie są zupełnie niegroźne, ale czasami mogą świadczyć o poważnej chorobie. Jakie są przyczyny występowania zmian w polu widzenia i czy da się je wyleczyć? Kiedy warto te objawy skonsultować z lekarzem?


07/10/2022
Profilaktyka, Choroby
IBS – czyli zespół jelita drażliwego. Jak się objawia, jak z tym walczyć?

Zespół jelita drażliwego to przewlekła choroba przewodu pokarmowego. Jej najczęstsze objawy to bóle brzucha i zaburzenia motoryki przewodu pokarmowego. Z ustaleń badaczy wynika, że przyczyny zespołu jelita drażliwego mogą mieć podłoże genetyczne. Jak rozpoznać tę coraz częstszą chorobę i czy można jej w sposób efektywny przeciwdziałać?


21/03/2022
Profilaktyka, Choroby
Mononukleoza u dzieci — przyczyny, objawy i leczenie. Czym różni się od anginy?

Mononukleoza zakaźna jest chorobą wywoływaną przez wirus Epsteina-Barr (EBV). Jej objawy są bardzo podobne do symptomów anginy bakteryjnej, stąd często te dwie infekcje bywają mylone. Jak można się zarazić mononukleozą? W jaki sposób odróżnić ją od anginy bakteryjnej? Jakie leczenie stosuje się w przypadku potwierdzenia mononukleozy, a czego nie należy przyjmować?


Zapoznaj się z nasza ofertą
badanie
Badania laboratoryjne dla kobiet
Dbaj nie tylko o innych - czas na Ciebie.

od 79 zł
badanie
Badania laboratoryjne dla mężczyzn
Sprawdź czy wszystko gra i żyj jak chcesz!

od 79 zł
badanie
Badania laboratoryjne dla seniorów
Regularne badania profilaktyczne pozwalają monitorować stan naszego zdrowia, a w razie potrzeby szybko reagować na zagrożenia.

od 70 zł
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się