Jak wybielić zęby?

Powrót

Każdy z nas marzy o pięknym, białym hollywoodzkim uśmiechu…Wypróbowaliśmy już wszystkie domowe sposoby, a zapas sody oczyszczonej mamy na rok. Domowe sposoby, jak soda na zęby, są dobre, natomiast na efekty musimy długo czekać. Niestety niewiele osób ma białe, piękne zęby, także warto pomyśleć o stomatologii estetycznej. Wybielanie zębów – tak!

Wybielanie zębów jest coraz popularniejsze – zęby możesz wybielić korzystając z żelów, past wybielających czy wybielić je laserowo. Sposoby na wybielanie zębów są różne. Wybielanie zębów jest też coraz łatwiej dostępne. Przebarwienia mogą być skutkiem zażywania antybiotyków, picia herbaty, kawy, czerwonego wina, palenia papierosów. No i to, co każdy z nas wie – niedokładne szczotkowanie i higiena jamy ustnej są bardzo częstym powodem przebarwień. Jeżeli nie usuwamy płytki nazębnej regularnie, twardnieje – tworzy się kamień. Tym samym fundujemy zębom zmianę koloru na żółty, w dodatku z ciemnymi obwódkami przy dziąsłach – nie do usunięcia domowymi metodami. Dlatego najpierw powinniśmy iść do stomatologa, aby wskazał nam proces przywrócenia bieli naszego uzębienia. Następnie wybrać w jaki sposób zabierzemy się do wybielania zębów. Pamiętajmy jednak, że cena wybielania zębów zależy w głównej mierze od wybranej metody oraz indywidualnych zaleceń stomatologa.


Dodano: 22/02/2018
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Terapie
05/07/2021
Choroby, Terapie
Zasady realizacji e-recepty za granicą

01/10/2022
Choroby, Terapie
Bruksizm (zgrzytanie zębami przez sen) – skąd się bierze bruksizm i na czym polega jego leczenie?

Zgrzytanie zębami nazywane również bruksizmem to schorzenie, które objawia się nawykowym i niekontrolowanym zaciskaniem zębów. Przyczyny bruksizmu nie zostały w sposób jednoznaczny ustalone. Wiadomo, że jest on powiązany z zaburzeniami miejscowymi okolicy układu nerwowego oraz psychicznymi. Czy można coś zrobić, żeby zapobiec zachorowaniu albo, żeby się z niego wyleczyć?


18/12/2020
Terapie
Choroby wirusowe – rodzaje i leczenie

Infekcje mogą mieć podłoże bakteryjne, grzybicze albo wirusowe. Drobnoustroje, które wywołują choroby zakaźne, wnikają do organizmu i powodują reakcję immunologiczną, a tym samym często prowadzą do poważnych powikłań. Najczęściej obserwuje się infekcje górnych dróg oddechowych będące efektem działania wirusów. Jakie są objawy zakażeń wirusowych? Na czym polega leczenie chorób wirusowych? Odpowiadamy!


Zapoznaj się z nasza ofertą
Pakiet indywidualny
Odchudzanie pod kontrolą
Program zdrowego odchudzania realizowany jest ze wsparciem dietetyka, psychodietetyka, rehabilitanta i lekarzy różnych specjalizacji. Badania zawarte w pakiecie pozwolą stwierdzić, czy u podłoża problemów z wagą leżą choroby – np. metaboliczne. Trzymiesięczny program badań i konsultacji to oferta dla tych, którzy chcą stracić zbędne kilogramy bez szkody dla swojego zdrowia.

od 659 zł
badanie
Pakiet badań w kierunku alergii pokarmowej
Sprawdź, czy Twoje dolegliwości nie wynikają z alergii pokarmowej

od 590 zł
Pakiet badań
Diagnostyka alergii
Sprawdź co Ciebie uczula.

od 175 zł
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się