Jak wybielić zęby?

Powrót

Każdy z nas marzy o pięknym, białym hollywoodzkim uśmiechu…Wypróbowaliśmy już wszystkie domowe sposoby, a zapas sody oczyszczonej mamy na rok. Domowe sposoby, jak soda na zęby, są dobre, natomiast na efekty musimy długo czekać. Niestety niewiele osób ma białe, piękne zęby, także warto pomyśleć o stomatologii estetycznej. Wybielanie zębów – tak!

Wybielanie zębów jest coraz popularniejsze – zęby możesz wybielić korzystając z żelów, past wybielających czy wybielić je laserowo. Sposoby na wybielanie zębów są różne. Wybielanie zębów jest też coraz łatwiej dostępne. Przebarwienia mogą być skutkiem zażywania antybiotyków, picia herbaty, kawy, czerwonego wina, palenia papierosów. No i to, co każdy z nas wie – niedokładne szczotkowanie i higiena jamy ustnej są bardzo częstym powodem przebarwień. Jeżeli nie usuwamy płytki nazębnej regularnie, twardnieje – tworzy się kamień. Tym samym fundujemy zębom zmianę koloru na żółty, w dodatku z ciemnymi obwódkami przy dziąsłach – nie do usunięcia domowymi metodami. Dlatego najpierw powinniśmy iść do stomatologa, aby wskazał nam proces przywrócenia bieli naszego uzębienia. Następnie wybrać w jaki sposób zabierzemy się do wybielania zębów. Pamiętajmy jednak, że cena wybielania zębów zależy w głównej mierze od wybranej metody oraz indywidualnych zaleceń stomatologa.


Dodano: 22/02/2018
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Terapie
02/08/2018
Profilaktyka, Terapie
Przenośny aparat KTG – wygodne badanie w domu

13/06/2017
Aktualności, Profilaktyka, Terapie
Centrum Medycyny Podróży w Starogardzie Gdańskim!

25/04/2018
Porady lekarzy, Terapie
Antybiotykoterapia w ciąży

Zapoznaj się z nasza ofertą
badanie
Testy wymazowe na koronawirusa
Szybkie testy antygenowe i testy genetyczne RT-PCR potwierdzają aktywne zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 .
Jeśli potrzebujesz więcej niż jeden test ZADZWOŃ 58 355 77 44
Badania dla firm: koronawirustest@polmed.pl

od 150 zł
badanie
Testy na przeciwciała koronawirusa
Testy serologiczne to testy wykrywające w organizmie człowieka obecność i rodzaj przeciwciał wytworzonych przez układ immunologiczny człowieka zakażonego koronawirusem SARS-CoV-2. Pokazują też nabytą odporność po przechorowaniu COVID-19 lub po szczepieniu. Jeśli potrzebujesz więcej niż jeden test: ZADZWOŃ 58 355 77 44.
Badania dla firm: koronawirustest@polmed.pl

od 150 zł
badanie
Pakiet badań dla ozdrowieńców - powikłania COVID-19
Wiesz lub podejrzewasz, że przebyłeś zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2? Gorzej tolerujesz wysiłek lub odczuwasz inne nietypowe dolegliwości? Masz gorszą kondycję psychiczną? Sprawdź, czy nie jest to skutek powikłań po przebytej chorobie. Skorzystaj z pakietu badań dla ozdrowieńców COVID-19.

od 599 zł
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Infolinia: 58 775 95 99