Ważne informacje

  • Voucher (karta podarunkowa) jest ważny przez okres 6 miesięcy od jego zakupu.
  • Wykupienie vouchera nie jest jednoznaczne z zakupem produktu lub usługi. Voucher można wykorzystać na zakup dowolnego produktu lub usługi dostępnych w sprzedaży, dla pacjenta w odpowiednim wieku i płci.
  • Osoba realizująca voucher, ma obowiązek zapoznania się z ważnymi informacjami dla pacjenta w opisie kupowanego produktu bądź usługi, w tym z zasadami ich realizacji.
  • Voucher jest jednorazowy (jeśli zakup dotyczył usługi tańszej niż wartość vouchera, nie wydajemy reszty).
Wypełnij formularz

Przedmiotem świadczenia jest zakup Vouchera podarunkowego o konkretnej wartości do wykorzystania przy zakupie dowolnej usługi oferowanej przez POLMED we własnych Centrach Medycznych i na stronie polmed.pl. Szczegółowe warunki realizacji treści cyfrowej regulują warunki korzystania z Vouchera dostępne na stronie https://polmed.pl/voucher/


Dostawcą usługi jest POLMED S.A., z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, os. Kopernika 21, 83-200 Starogard Gdański, która to Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000271013, REGON: 192110780, NIP: 5921963724.


Dane do kontaktu z POLMED: e-mail [email protected], telefony 58 775 95 99 / 801 033 200.


Ewentualne reklamacje można składać z wykorzystaniem numerów telefonu podanych powyżej, poprzez formularz na stronie internetowej https://polmed.pl/opinia/ lub pod adresem mailowym [email protected]. POLMED rozpatruje reklamacje w terminie 14 dni od daty ich otrzymania.


Cena treści wynosi 152.15 zł z podatkiem VAT.


Treść cyfrowa w postaci vouchera zostaje dostarczona konsumentowi bez żadnych dodatkowych opłat. POLMED nie przewiduje pobierania od konsumenta żadnych dodatkowych opłat, oprócz zapłaty ceny za treść.


Płatność następuje w momencie zakupu treści cyfrowej. POLMED przewiduje następujące formy płatności: płatność w systemie Przelewy24. Niektóre z form płatności mogą być niedostępne z przyczyn niezależnych od POLMED-u, a leżących po stronie podmiotów dostarczających te systemy płatności.


Treść zostaje udostępniona konsumentowi w sposób elektroniczny. POLMED spełnia świadczenia poprzez udostępnienie treści drogą elektroniczną niezwłocznie, nie później niż w terminie 1 dnia roboczego od chwili potwierdzenia płatności przez konsumenta.


Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od zawartej umowy niej bez podawania przyczyny. Odstąpienia można dokonać składając POLMED oświadczenie woli o odstąpieniu, w tym przez wysłanie wypełnionego formularza odstąpienia od umowy na adres mailowy [email protected]. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia umowa uważana jest za niezawartą a zapłacona cena za treść zostanie w całości zwrócona.


Konsument traci prawo do odstąpienia od umowy, kiedy na jego wyraźne życzenie, umowa zostanie w pełni wykonana przed upływem terminu odstąpienia od umowy, przy czym za wykonanie umowy uważa się wykorzystanie przez konsumenta vouchera przy zamówieniu usługi medycznej do zapłaty za tę usługę.

Jak zakupić voucher?

Kup online – skorzystaj z opcji „kup dla kogoś” przy wybranym pakiecie opieki medycznej lub pakiecie badań. Wartość vouchera zostanie wpisana automatycznie. Wypełnij i wyślij. Przed zakupem zapoznaj się z dokumentami w sekcji „ważne dokumenty”. Niektóre pakiety mają ograniczenia płci i wieku.

Podaruj voucher o konkretnej wartości na wizytę u specjalisty, badanie USG, masaż, zabieg i wiele innych usług.

wpisz kwotę wybranej usługi do formularza powyżej. Wypełnij i wyślij. Przed zakupem zapoznaj się z dokumentami w sekcji „ważne dokumenty” i sprawdź czy obdarowany będzie mógł zrealizować prezent. Niektóre usługi mają ograniczenia płci i wieku.

Możesz również zakupić voucher w recepcji wybranego Centrum Medycznego POLMED, także na lokalnie dostępne usługi – o szczegóły zapytaj w recepcji.

Jak korzystać z vouchera?

Wykorzystanie przy zakupach przez stronę www:
W celu wykorzystania tego vouchera należy, przy zakupach na stronie polmed.pl, w podsumowaniu płatności, wpisać kod podany na voucherze.

Wykorzystanie w placówce:
W celu wykorzystania tego vouchera przy zakupach w Centrum Medycznym POLMED należy w recepcji podać kod vouchera. W celu wykorzystania vouchera u Partnera Medycznego POLMED należy umówić wizytę za pośrednictwem Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta.

Wypełnij formularz
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się