Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Powrót

Telekonsultacje: jak się umówić

Jeśli szczególnie cenisz sobie Twój czas, komfort i bezpieczeństwo w korzystaniu z konsultacji lekarskich wówczas polecamy Ci telefoniczną rozmowę z lekarzem. Nie musisz przychodzić do placówki, możesz wszystko załatwić wygodnie i z to z poziomu fotela w swoim domu czy pracy! Nie trać czasu, nie sprawdzaj kalendarza. Nie narażaj się na dodatkowe zakażenia wirusami!


Lekarze dyżurują 7 dni w tygodniu (dni robocze 8:00-24:00, weekendy 9:00-21:00).


Zadzwoń:

   -   Telefoniczne Centrum Obsługi Pacjenta czynne całą dobę 7 dni w tygodniu: tel. +48 58 775 95 99 lub z telefonów stacjonarnych 801 033 200 – infolinia dla pacjentów objętych opieką medyczną POLMED w ramach abonamentów prywatnych, firmowych oraz towarzystw ubezpieczeniowych.
   -   Dedykowana infolinia dla nowych pacjentów +48 58 355 77 44 – czynna całą dobę 7 dni w tygodniu (wyłącznie konsultacje płatne).
lub wykup telekonsultację w naszym sklepie - kup teraz!


Telekonsultacje dostępne dla następujących specjalizacji: internista, lekarz rodzinny, pediatra, alergolog, alergolog dziecięcy, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, endokrynolog dziecięcy, gastrolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, nefrolog, neurolog, neurochirurg, ortopeda, psycholog, pulmunolog dziecięcy, urolog, dietetyk.


Dzięki usłudze telekonsultacji:


I. Omówisz swoją aktualną sytuację zdrowotną:
 1.  zyskasz poradę lekarza odnośnie Twojego aktualnego stanu zdrowia
 2.  w przypadku infekcji wirusowej w razie potrzeby otrzymasz zwolnienie lekarskie
 3.  otrzymasz receptę na niezbędne leki
UWAGA: ostateczną decyzję o wystawieniu zwolnienia i recepty podejmuje lekarz.

II. Zamówisz recepty na leki stałe:
 1. w trakcie rozmowy z konsultantem zaznacz, że potrzebujesz wystawienia recepty na stałe leki
 2. uzgodnij z konsultantem czy przed rozmową z lekarzem powinieneś dostarczyć jakąś dokumentację medyczną
 3. usługa dostępna wyłącznie dla pacjentów objętych stałą opieką POLMED

III. Skonsultujesz wyniki swoich badań;
1.  wyślij opis wyniku tomografii komputerowej lub rezonansu magnetycznego na adres wyniki@polmed.pl i napisz w jakim celu wykonywana była ta diagnostyka
2.  nasz konsultant umówi dla Ciebie telekonsultację z naszym lekarzem specjalistą w celu omówienia wyników Twoich badań
3.  jeśli nie jesteś pacjentem objętym opieką POLMED, przed wysłaniem wyników powinieneś wykupić telekonsultację poprzez infolinię lub naszą stronę www.


Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę