Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Powrót

Operatorzy wózków widłowych / maszyn w ruchu

Proszę zabrać ze sobą skierowanie na badanie, dokument tożsamości (dowód osobisty/ paszport).
Do placówki należy zgłosić się nie wcześniej niż 10 minut przed każdą wyznaczoną godziną konsultacji/ badania. Dla Państwa bezpieczeństwa w przypadku kilku konsultacji/badań nie ma możliwości oczekiwania na kolejna wizytę na terenie Centrum Medycznego..

Jeśli Pan/ Pani posiada aktualne badanie psychotechniczne, należy zabrać ze sobą również wynik badania psychotechnicznego/ orzeczenie psychologiczne.

Jeśli Pan/ Pani nie posiada aktualnego badania psychotechnicznego, 48 h przed badaniem nie należy spożywać alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, należy być wypoczętym.

W przypadku:
Wady wzroku: Należy zabrać ze sobą okulary/mieć założone soczewki oraz zabrać ze sobą pojemnik na soczewki.
Osób niepełnosprawnych: Należy zabrać ze sobą orzeczenie o niepełnosprawności.
Chorób przewlekłych, tj. padaczki, cukrzycy, choroby oczu: Należy zabrać ze sobą zaświadczenie od lekarza prowadzącego o stanie zdrowia/ stosowną dokumentację medyczną na temat schorzenia.

Jak umówić się na badania z zakresu Medycyny Pracy w POLMED?

E- SKIEROWANIE:
WYPEŁNIJ FORMULARZ ELEKTRONICZNEGO SKIEROWANIA.


Centrum Obsługi Pacjenta:
Skontaktuj się telefonicznie z Działem Medycyny Pracy POLMED pod numer tel. 58 775 95 99 (z telefonów komórkowych) lub 801 033 200 (z telefonów stacjonarnych)

Adres e-mail/fax:
Wyślij skan skierowania na adres: medycynapracy@polmed.pl lub fax: 58 56 018 09

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę