Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Powrót

Badania Kierowców Zawodowych

Proszę zabrać ze sobą skierowanie na badanie, dokument tożsamości (dowód osobisty/paszport).
Do placówki należy zgłosić się nie wcześniej niż 10 minut przed każdą wyznaczoną godziną konsultacji/ badania. Dla Państwa bezpieczeństwa w przypadku kilku konsultacji/badań nie ma możliwości oczekiwania na kolejna wizytę na terenie Centrum Medycznego.

W przypadku badań laboratoryjnych wykonywanych do godz. 10:30 prosimy stawić się na czczo. Przy badaniach po tej godzinie prosimy być na czczo 6 godzin przed badaniem.

Jeśli Pan/ Pani posiada aktualne badanie psychotechniczne, należy zabrać ze sobą również wynik badania psychotechnicznego/orzeczenie psychologiczne (na orzeczeniu konieczna jest informacja o przeprowadzonym badaniu widzenia zmierzchowego, zjawiska olśnienia, a w przypadku kategorii wyższej niż B także o wrażliwości na kontrast).
Jeśli Pan/Pani nie posiada aktualnego badania psychotechnicznego, 48h przed badaniem nie należy spożywać alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, należy być wypoczętym.

W przypadku:
Wady wzroku: Należy zabrać ze sobą okulary/mieć założone soczewki oraz zabrać ze sobą pojemnik na soczewki.
Osób niepełnosprawnych: Należy zabrać ze sobą orzeczenie o niepełnosprawności.
Chorób przewlekłych, tj. padaczki, cukrzycy, choroby oczu: Należy zabrać ze sobą zaświadczenie od lekarza prowadzącego o stanie zdrowia/stosowną dokumentację medyczną na temat schorzenia.
Częściowego ubytku słuchu: Należy zabrać ze sobą aparat słuchowy bądź implant słuchowy.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę