Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Powrót

AKTUALNOŚCI - Praca Centrów Medycznych POLMEDWpisując się w ogólnoświatowe działania stopniowo redukujące ograniczenia w życiu społecznym i gospodarczym, powracamy do normalnego trybu pracy naszych Centrów Medycznych

Dzięki stosowanym procedurom i środkom ochrony, jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom dostęp do wszystkich realizowanych do tej pory świadczeń medycznych, a personelowi bezpieczną pracę.

We wszystkich Centrach Medycznych POLMED wprowadzone zostały dodatkowe procedury bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa pacjentów, od 1 czerwca 2020 roku we wszystkich Centrach Medycznych POLMED będą dostępne gabinety infekcyjne. W gabinetach tych będą przyjmowani pacjenci z objawami infekcji górnych dróg oddechowych lub z podwyższoną temperaturą, którzy nie mogą skorzystać z telekonsultacji. Do gabinetów infekcyjnych obowiązuje odrębna procedura zapisów.

PAMIĘTAJ:

Wizyty u internisty, pediatry lub lekarza rodzinnego:

1.  NIE REZERWUJ WIZYTY ONLINE, jeśli masz objawy infekcji górnych dróg oddechowych lub podwyższoną temperaturę.

2.  W pierwszej kolejności skorzystaj z TELEKONSULTACJI.

3.  Jeśli wizyta stacjonarna jest niezbędna, zadzwoń do TCOP i poproś o umówienie wizyty w GABINECIE INFEKCYJNYM.

4.  Jeśli miałeś umówioną wizytę stacjonarną, a przed terminem wizyty u lekarza pojawiły się u Ciebie objawy infekcji górnych dróg oddechowych lub podwyższona temperatura – przełóż zaplanowaną wizytę.


Wizyty u specjalistów i badania:

1.  Jeśli przed terminem wizyty, pojawią się u Ciebie objawy infekcji górnych dróg oddechowych lub podwyższona temperatura, zadzwoń do TCOP i poproś konsultanta o przełożenie terminu wizyty. Jeśli to pilne - skorzystaj z telekonsultacji.

2.  Jeśli wizyta u lekarzabędzie niezbędna, znajdziemy sposób, aby Ci pomóc. Jeśli jednak przyjdziesz do Centrum Medycznego nie uprzedzając nas o objawach, możesz nie zostać przyjęty.


Wiele tysięcy pacjentów, którzy w okresie narastania epidemii skorzystali z naszych telekonsultacji, doceniło ich dostępność i uzyskaną oszczędność własnego czasu. Nie tylko pacjenci, ale i lekarze przekonali się, jak wiele problemów zdrowotnych można rozwiązać dzięki nowoczesnym rozwiązaniom (telekonsultacje, wideokonsultacja, przesłanie wyników badań, uzyskanie e-recepty, e-zwolnienia, skierowania). Dlatego ta forma usług pozostanie w naszej ofercie także po odwołaniu epidemii, jako preferowana we wszystkich sytuacjach, gdy przybycie pacjenta do placówki medycznej nie będzie konieczne. [sprawdź opinie lekarzy o telekonsultacjach]

Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich pracodawców, którzy mają z POLMED podpisaną umowę na realizację badań medycyny pracy - jesteśmy ponownie w pełnej gotowości do wykonywania zadań z zakresu medycyny pracy.

Szczegółowe informacje o godzinach pracy są dostępne na stronach poszczególnych Centrów Medycznych - sprawdź!


Aby umówić się na konsultację do Centrum Medycznego lub na telekonsultację, należy zadzwonić do Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta (TCOP) czynnego całą dobę 7 dni w tygodniu.
tel. +48 58 775 95 99 lub z telefonów stacjonarnych 801 033 200.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w Centrach Medycznych POLMED


Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę