Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Badania laboratoryjne w domu Pacjenta

Teraz możesz bezpiecznie wykonać badania nie wychodząc z domu.
Oszczędzaj czas i redukuj stres Twój, Twoich dzieci lub Rodziców.
Możliwość przeprowadzenia badań laboratoryjnych bez wychodzenia z domu to nowoczesna i bezpieczna formuła badań oszczędzająca czas i redukująca stres Pacjentów. Propozycja dla osób o ograniczonej mobilności z przyczyn zdrowotnych lub organizacyjnych.

Wypełnij formularz poniżej, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie z wyceną Twoich badań.
Koszt usługi pobrania w domu - 199 zł.
Koszt pobrania w domu testów COVID-19 – 300 zł (niezależnie od liczby testowanych osób).

Usługa pobrania materiału do badań laboratoryjnych w domu pacjenta jest wykonywana przez profesjonalny personel medyczny. Pielęgniarka przyjedzie do Ciebie w uzgodnionym terminie, wyniki odbierzesz online. Ograniczasz kontakt z innymi pacjentami, co jest szczególnie ważne w okresie dużego ryzyka wystąpienia zakażeń wirusowych.
NOWOŚĆ! Teraz możesz wygodnie i bezpiecznie wykonać testy COVID-19 i badania laboratoryjne nie wychodząc z domu. Sprawdź! Pobranie w domu pacjenta

Wypełnij formularz

Wymień badania, które chcesz wykonać lub dołącz skierowanie.
W przypadku wątpliwości, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest POLMED S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, Osiedle Kopernika 21, kod pocztowy 83-200, adres e-mail: kontakt@polmed.pl tel. 58 775 09 19. POLMED przetwarza Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty na usługi medyczne Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią polityki prywatności oraz obowiązku informacyjnego.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę