Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Centrum Medyczne POLMED Warszawa Wołoska


Wołoska 16
02-675 Warszawa

Lokalizacja

Centrum Medyczne POLMED znajduję się na parterze budynku MOKOTÓW BOX, mieszczącym się na warszawskim Mokotowie, obok Galerii Mokotów, przy skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej i Uniechowskiego. Wejście do CM POLMED znajduje się z lewej strony budynku MOKOTÓW BOX (od strony północnej). Podjazd dla osób niepełnosprawnych znajduje się przy wejściu głównym budynku (od ul. Wołoskiej).

Dojazd komunikacją miejską

Przystanek DOMANIEWSKA(odległość od przystanku do POLMED - ok. 200 m)

Dojazd komunikacją miejską od Metra - M1- pierwsza linia: z przystanku WIERZBNO do przystanku DOMANIEWSKA:
Tramwaj : 18, 31
Autobus: 218

Przystanek RZYMOWSKIEGO (odległość od przystanku do POLMED-u 300 m)
Tramwaj nr : 17, 18, 31
Autobus nr : 109, 160, 174, 178, 227, 504, 518

Komunikacja miejska w okolicy:
ulica: Al.Wilanowska
Autobus nr : 165, 189, 218, 317, 365, 401, 402

ulica: Marynarska
Autobus nr : 189, 401, 402, 504
Tramwaj nr : 17, 18, 31

ulica: Rzymowskiego
Autobus nr : 136, 138, 165, 317, 365, 504

ulica: Wołoska
Autobus nr : 136, 138, 218

Dojazd samochodem

Do Centrum Medycznego POLMED, przy ul. Wołoskiej można dojechać samochodem od ul.Wołoskiej, przejeżdżając przez Rondo Unii Europejskiej (skrzyżowanie Marynarskiej, Wołoskiej, al. Wilanowskiej, Rzymowskiego)- kierując się w stronę centrum i na skrzyżowaniu ulic: Wołoskiej z Uniechowskiego, należy skręcić w prawo w ul. Uniechowskiego. Budynek MOKOTÓW BOX znajduje się wtedy po lewej stronie.
Jadąc od ulicy Domaniewskiej należy skręcić w ulicę Rodziny Hiszpańskich a następnie, w prawo w ulicę Uniechowskiego, wówczas budynek MOKOTÓW BOX znajduje się po stronie prawej.

Parking

Przy CM POLMED znajduje się parking, z ograniczoną liczbą miejsc. Miejsca parkingowe są w widoczny sposób oznakowane. Nasi Pacjenci mogą również zaparkować samochód w parkingu podziemnym Galerii Mokotów, gdzie parking przez 3h jest bezpłatny. Samochód można również pozostawić przez 1h na parkingu przy Lidlu. Wjazd na parking znajduje się od ul. Uniechowskiego – aby wjechać należy skontaktować się przez domofon z Ochroną.

Aby wjechać na parking przy CM POLMED, należy skontaktować się przez domofon z ochroną, w celu uruchomienia szlabanu – informacje dotyczące sposobu wjazdu na parking są oznaczone przy domofonie i szlabanie. Aby wjechać na parking należy przejechać przez 2 szlabany – za każdym razem kontaktując się z ochroną. Wjazd na parking znajduje się z tyłu budynku, należy objechać budynek i zaparkować samochód tylko i wyłącznie w oznakowanych miejscach. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego po połączeniu się z ochroną, może okazać się, że wjazd na parking przy CM POLMED jest niemożliwy.