Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Startowa


Startowa 1
80-461 Gdańsk

Lokalizacja

Przychodnia mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku w Gdańskiej dzielnicy ZASPA. Obok placówki znajduje się kościół św. Kazimierza, przedszkole nr XIII, liceum nr XV, przystanek SKM (Gdańsk-Zaspa).

Dojazd komunikacją miejską

Autobus : Przystanek: Pilotów Linia: 127,158,188 (przychodnia znajduje się za przystankiem, należy przejść przez parking) Przystanek: Dywizjonu 303 Linia: 127,158,188 (należy przejść na drugą stronę ulicy, następnie przez parking) Przystanek: Zaspa SKM Linia: 127,158,188,227 (należy kierować się w stronę widocznej wieży kościoła św. Kazimierza, przychodnia znajduje się 200m za kościołem)

Tramwaj : Przystanek: Jana Pawła II Linia: 2,4,8,11 (należy przejść przez wiadukt i kierować się w stronę kościoła św. Kazimierza, przychodnia mieści się 200 m. przed kościołem) SKM Przystanek: Gdańsk Zaspa (należy kierować się w stronę widocznej wieży kościoła św. Kazimierza, przychodnia znajduje się 200m za kościołem)

Dojazd samochodem

Z al. Grunwaldzkiej należy wjechać na wiadukt przy Żaku - ul. Braci Lewoniewskich, po zjechaniu z wiaduktu należy kierować się w stronę kościoła. Z Al. Rzeczypospolitej należy wjechać pod wiadukt znajdujący się na wysokości dzielnicy Zaspa, pod wiaduktem należy skręcić w lewo jadąc od strony Wrzeszcza, a w prawo jadąc z Przymorza. Przychodnia znajduje się w odległości ok. 200m od wiaduktu po prawej stronie.

Parking

Pacjenci mają możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu znajdującego się przed wejściem do placówki.