Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Pakiet badań genetycznych nowotworowy

Nie czekaj, zbadaj się!

Pakiet badań genetycznych nowotworowy

Detekcja mutacji w genie BRCA1

Detekcja mutacji w genie NOD2

Detekcja mutacji w genie CHEK2

Pakiet badań genetycznych nowotworowy


Detekcja mutacji w genie BRCA1


Detekcja mutacji w genie NOD2


Detekcja mutacji w genie CHEK2

Ważne dokumenty

Realizacja pakietu badań

Co mówi o Tobie Twój genotyp? Czy wiesz co skrywa Twoje DNA? Warto, dzięki krótkim i bezbolesnym badaniom, dowiedzieć się więcej na temat własnych predyspozycji ku pewnym schorzeniom. Dzięki tej wiedzy można skutecznie reagować i działać prewencyjnie.

Chcesz poznać Twoje predyspozycje do zachorowania na nowotwór jelita grubego, płuc, krtani, prostaty, nerki, tarczycy, żołądka? W Twojej rodzinie występowały zachorowania na nowotwory? Rozpoznano u Ciebie raka piersi, sutka lub jajnika? Zdiagnozowano u Ciebie nowotwór? Pakiet badań genetycznych pozwoli Ci to wszystko zdiagnozować!

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę