Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Pakiet badań diagnostyka cukrzycy

Zadbaj o profilaktykę - cukrzyca często przebiega bezobjawowo!

Pakiet badań diagnostyka cukrzycy

Glukoza

Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG)

Mocz - badanie ogólne

Mikroalbuminuria

Homocysteina

Pakiet badań diagnostyka cukrzycy


Glukoza


Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG)


Mocz - badanie ogólne


Mikroalbuminuria


Homocysteina

Ważne dokumenty

Realizacja pakietu badań

Cukrzyca, zwłaszcza cukrzyca typu II, stała się chorobą cywilizacyjną. Liczba chorych stale rośnie a wiele osób nie wie, że choruje. Początkowa bezobjawowa faza cukrzycy może trwać nawet kilka lub kilkanaście lat.

Wczesne wykrycie cukrzycy i rozpoczęcie leczenia pozwala uniknąć wielu powikłań zdrowotnych. Szczególnie regularnie – nawet raz w roku - powinny wykonywać badania osoby, będące w grupie podwyższonego ryzyka, czyli m.in.: osoby z nadwagą lub otyłe, osoby o niewielkiej aktywności fizycznej, osoby z przypadkami cukrzycy w najbliższej rodzinie, osoby u których we wcześniejszych badaniach wystąpił podwyższony poziom cukru, osoby które ukończyły 40 lat. Warto również zbadać poziom cukru, jeśli występują takie objawy jak: osłabienie, senność, szybkie męczenie się, zaburzenia apetytu, nagła utrata masy ciała, częste zakażenia grzybicze, uczucie suchości w ustach.

Podobne abonamenty i pakiety

  Nie znaleziono podobnych abonamentów i pakietów


Podobne abonamenty i pakiety

  Nie znaleziono podobnych abonamentów i pakietów

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę