Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Koronawirus SARS-CoV-2: testy serologiczne i genetyczne

Testy serologiczne wykrywające we krwi obecność i rodzaj przeciwciał wytworzonych przez układ immunologiczny człowieka zakażonego koronawirusem SARS-CoV-2. Test genetyczny potwierdza aktywne zakażenie wirusem SARS-CoV-2.
Prosimy o zapoznanie się z instrukcjami w sekcji „Ważne dokumenty”.

WIEDZIEĆ - to być może ocalić czyjeś życie i ograniczyć epidemię. Pamiętajmy, że znaczna część zakażeń przebiega skąpoobjawowo lub bezobjawowo. Po kilku miesiącach epidemii, nie możemy mieć pewności, czy nie mieliśmy kontaktu z osobą zakażoną.
Być może przeszliśmy zakażenie bezobjawowo?
Być może przechodzimy je obecnie?
Czy możemy bezpiecznie wrócić do pracy lub do szkoły?

POLMED udostępnia pacjentom trzy rodzaje testów,dwa rodzaje testów serologicznych oraz test genetyczny:
1. Szybki test płytkowy (jakościowy) pokazujący, czy we krwi są obecne przeciwciała IgM i IgG – wynik dostępny w 30 minut, próbka krwi z opuszki palca.
2. Dokładniejszy od szybkiego testu panel przeciwciał, wykrywający obecność we krwi przeciwciał IgG oraz IgM lub IgA oraz pokazujący w jakim stężeniu występują.
3. Test molekularny (genetyczny) wykonywany metodą real time RT-PCR wykrywający obecność materiału genetycznego koronawirusa SARS-CoV-2.

UWAGA! Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami przed realizacją badania.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę