Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Diagnostyka chorób tarczycy

Choroby tarczycy mogą być przyczyną wielu dolegliwości

Pakiet badań laboratoryjnych podstawowy

Pakiet badań laboratoryjnych rozszerzony

TSH

FT3

FT4

Przeciwciała anty-TPO

Przeciwciała anty-TG

Pakiet badań laboratoryjnych podstawowy

Pakiet badań laboratoryjnych rozszerzony


TSH


FT3


FT4


Przeciwciała anty-TPO


Przeciwciała anty-TG

Ważne dokumenty

Realizacja pakietu badań

Tarczyca wpływa na wiele funkcji życiowych, a najmniejsza zmiana w poziomie hormonów może odbić się negatywnie na Twoim stanie zdrowia.

Zestaw badań w tym pakiecie pozwala na zaobserwowanie pierwszych sygnałów rozwoju nadczynności bądź niedoczynności tarczycy. Umożliwia on również monitorowanie przebiegu leczenia tych schorzeń. Zaburzenia funkcji tarczycy mają negatywny wpływ na wiele funkcji życiowych i objawiają się m.in. zmęczeniem, ciągłą potrzebą snu, zaburzeniami snu, zwiększoną wrażliwością na zimno, uczuciami gorąca, zwiększoną potliwością, suchymi i łamliwymi włosami, wypadaniem włosów, łuszczącymi się i rozdwajającymi paznokciami, suchą, zimną skórą, zaburzeniami miesiączkowania, przyrostem masy ciała lub niewytłumaczalną utratą masy ciała, depresją, nerwowością, stanami lękowymi, kłopotami z koncentracją, kołataniem serca, obrzmiałością twarzy i workami pod oczami, opuchlizną w przedniej części szyi, uczuciami kłucia w palcach i dłoniach, wytrzeszczem oczu lub kłopotami ze wzrokiem.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę