Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wojciech Głuchowski

Położnictwo i ginekologia

Wojciech Głuchowski

Położnictwo i ginekologia

Umów wizytę online

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Doświadczenie:

Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital Praski w Warszawie, Centrum Onkologii w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie.
Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat. 
SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród. 

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 - 100 roku życia

Informacje dodatkowe:

Ginekolog/USG ginekologiczne. BEZ PROWADZENIA Dorośli / j.polski. Nie prowadzi ciąży i nie wykonuje usg ciążowego.Nie prowadzi ciąż, nie wykonuje usg ciążowego.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Warszawa Twarda

Języki:

polski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena