Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Ewelina Lieber

Położnictwo i ginekologia

Ewelina Lieber

Położnictwo i ginekologia

Umów wizytę online

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Katowickiego Centrum Onkologii jako młodszy asystent-lekarz rezydent. Jest uczestnikiem studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim w Katowicach. W pracy badawczej na stopień doktora nauk medycznych zajmuje się wpływem chorób ogólnoustrojowych u matki w trakcie ciąży na komórki macierzyste, występujące w łożysku.

Doświadczenie:

Jest autorem i współautorem publikacji w dziedzinie medycyny opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń kobiecych oraz prowadzeniem ciąży, również tą wysokiej troski. Wykonuje zabiegi oraz operacje ginekologiczne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnictwem w szkoleniach i konferencjach naukowych w dziedzinie ginekologii oraz położnictwa.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Katowice

Języki:

polski, angielski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena