Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Miłosz Matyja

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Miłosz Matyja

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Umów wizytę online

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów trzykrotnie otrzymałem nagrodę Rektora dla najlepszych studentów. Jestem autorem i współautorem publikacji w dziedzinie medycyny opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Pracuję w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM, ośrodku o najwyższym – III stopniu referencyjności w obrębie Oddziału Patologii Ciąży, Bloku Porodowego, Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej. Moje doświadczenie oparte jest na prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych, histeroskopii, cięć cesarskich oraz leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Dodatkowo prowadzę zajęcia z Ginekologii i Położnictwa dla studentów wydziału lekarskiego w Katowicach. Operowania w laparoskopii uczyłem się w Royal College of Obstetricians and Gynaecologists w Londynie. Zajmuję się prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką, a także leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym chorób kobiecych. Biorę udział w kursach oraz konferencjach z zakresu ginekologii i położnictwa. Posiadam certyfikat RSU diagnostyki USG w ginekologii i położnictwie oraz certyfikaty z zakresu USG płodu.

Doświadczenie:

Leczone choroby:

nietrzymanie moczu
infekcje dróg rodnych
endometrioza
bolesne miesiączkowanie
choroby szyjki macicy
zespół policystycznych jajników
menopauza
poronienie
dysplazja szyjki macicy
polipy
krwawienie z dróg rodnych
wypadanie macicy i pochwy
zapalenie pochwy
nadżerki szyjki macicy
torbiel jajnika
anemia w ciąży
mięśniaki macicy
zespół napięcia przedmiesiączkowego
zaburzenia miesiączkowania
grzybica pochwy
niepłodność

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Katowice, Centrum Medyczne POLMED Sosnowiec

Języki:

angielski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena