Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Tomasz Macias

Ortopedia i traumatologia

Tomasz Macias

Ortopedia i traumatologia

Wykształcenie:

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii.

Doświadczenie:

W latach 1989-2001 pracowałem w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (Klinika Ortopedii Dziecięcej) w Białymstoku. Następnie do 2009 na Oddziale Ortopedyczno-Urazowy Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
W latach 1994-2000 byłem zatrudniony w Ambulatorium urazowym dla dorosłych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku oraz w latach 1994-1999 w Poradni Urazowo-Ortopedycznej (dla dorosłych) TZOZ w Białymstoku.
Uczestniczyłem w 25 sympozjach i zjazdach naukowych w tym: Joint preservation Congrass- Warszawa 2013, Medycyna regeneracyjna w chirurgii stawu skokowego i kolanowego- Bielsko-Biała 2013.
Brałem udział w licznych kursach podyplomowych organizowanych przez CMKP tj: „Zmiany zwyrodnieniowo-zniekształcające stawów”, „Zagadnienia biodra dziecięcego”, „Wczesna i późna niestabilność kolana”, „Wrodzone i nabyte wady stóp”, „Współczesne poglądy na leczenie deformacji kręgosłupa”, itd.
Uczestniczyłem w 15 warsztatach praktycznych oraz kursach kadrowych tj: „Warsztaty diagnostyki USG w chirurgii urazowej i ortopedii”, „USG narządu ruchu”, „Diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu”, „Chirurgia Kolana”, „VI Międzynarodowy Poznański Kurs Chirurgii Barku, Łokcia i Nadgarstka”, itd.
Wykonuję USG stawów.

Wiek leczonych pacjentów:

Do 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

TYLKO DZIECI/J:ANG.ROS./ZDJĘCIE GIPSU-NIE

Języki:

angielski, rosyjski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę