Tomasz Grądzki

Ortopedia i traumatologia

Lekarz nie ma wolnych terminow do rejestracji online.

Skontaktuj się z Telefonicznym Centrum Obsługi Pacjenta POLMED: 58 355 77 22

lub wypełnij formularz tutaj w celu umówienia wizyty.

Konsultant skontaktuje się z Tobą w najkrótszym, możliwym czasie.
Powrót

Wykształcenie

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Doświadczenie

Jestem lekarzem specjalizującym się w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracuję na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitalu Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim.
Jestem osobą konkretną. Zawsze starającą się jak najszybciej postawić diagnozę (w gabinecie zawsze dostępny jest aparat USG) oraz wdrożyć najskuteczniejsze leczenie. Staram się postępować kompleksowo – osobiście pilnuję zachowania ciągłości leczenia, dbam o to, aby wizyty lub zabiegi moich pacjentów odbywały się w możliwe najszybszym terminie, nawet jeśli trzeba je wykonać w ramach NFZ.
Praca na oddziale ortopedycznym pozwala mi wskazywać pacjentowi zarówno zalety jak i wady leczenia operacyjnego. Czasami blok operacyjny to najlepsze rozwiązanie. Staram się jednak, jeśli to możliwe, wykonywać u swoich pacjentów zabiegi małoinwazyjne.
Prowadzę stronę www.polecanyortopeda.pl, na której regularnie publikuję posty o najczęstszych problemach ortopedycznych.
Prywatnie: mąż i ojciec Michała oraz Igi. Lubię prace przydomowe na świeżym powietrzu. W wolnym czasie najchętniej czytam i oglądam powieści biograficzne.

Moje motto brzmi: "Trzeba pracować, trzeba się starać, trzeba wierzyć, że będzie dobrze".

Wiek pacjentów

Od 16 roku życia

Języki

polski, angielski, rosyjski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę