Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Sławomir Paluch

Chirurgia szczękowo-twarzowa, Chirurgia stomatologiczna

Sławomir Paluch

Chirurgia szczękowo-twarzowa, Chirurgia stomatologiczna

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dyplom lekarza dentysty otrzymałem w 2006 roku.

Doświadczenie:

W 2015 uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii szczękowo- twarzowej, który był owocem sześcioletniej pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu oraz licznych kursów i staży. W 2019 zostałem nominowany w plebistycie ,,Głosu Wielkopolskiego" Hipokrates w kategorii Stomatolog Roku, w którym zająłem III miejsce.

Konsultuję z zakresu jamy ustnej. Przeprowadzam między innymi zabiegi: usuwania zębów / korzeni zębowych / ósemek / torbieli, resekcji wierzchołków, plastyki wędzidełek.

Na pierwszą wizytę i kolejne proszę o zabranie ortopantomogramu /zdjęcie panoramiczne /. W przypadku braku tego zdjęcia dam skierowanie na pierwszej wizycie.

Wystawiam zwolnienia lekarskie na czas zabiegu i rekonwalescencji.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Poznań

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę