Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2012-2014 był asystentem na Katedrze Farmakologii i Toksykologii w Zabrzu, prowadząc ćwiczenia i seminaria ze studentami medycyny. W 2015 roku rozpoczął specjalizację z Urologii w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Doświadczenie:

Pracuje w Poradni przyszpitalnej w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Ukończył kurs "Ultrasonografia w Urologii" organizowany przez Katedrę i Klinikę Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu w kwietniu 2015 roku. Brał udział w Warsztatach Urodynamiki w Pracowni Diagnostyki Urodynamicznej Medikus w maju 2015 roku. Odbył kurs "Współczesna diagnostyka ultrasonograficzna moszny " w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w grudniu 2015 roku. Ukończył kurs "Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej" w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w marcu 2016 oraz kurs "Ultrasonografia w Urologii - jama brzuszna " w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w maju 2016.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Konsultacje urologiczne, USG nerek i układu moczowego, Uroflowmetria od 18 roku życia.

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę