Natalia Chrząszcz

Mgr fizjoterapii

Umów wizytę stacjonarną Umów telekonsultację
Powrót

Wykształcenie

Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii. Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Doświadczenie

Fizjoterapia tuż obok anatomii i fizjologii ciała człowieka jest moją wielką pasją. Uwielbiam pomagać innym w powrocie do sprawności funkcjonalnej, którą utracili w wyniku urazu, kontuzji bądź choroby. Efekty mojej pracy dostrzegane wśród pacjentów, nie tylko dają mi motywację do dalszych działań i podnoszenia swoich kwalifikacji, ale i również utwierdzają mnie w przekonaniu, że kierunek ten był trafnym i niezwykle satysfakcjonującym wyborem.

Zajmuje się głównie leczeniem dysfunkcji narządu ruchu, zaburzeń w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego oraz zaburzeń wynikających z nieprawidłowej postawy ciała. Leczę dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych (ból barku, bóle pleców, ból biodra, bóle stawów, ból kolana, ból karku), zespoły przeciążeniowe oraz zespoły mięśniowo-powięziowe. Prowadzę terapię następujących schorzeń: cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, kolano skoczka, rwa kulszowa.
Pomagam pacjentom w stanach przed i po zabiegach operacyjnych, po unieruchomieniu opatrunkiem gipsowym w wyniku złamania, w stanach pourazowych, z problemami reumatologicznymi oraz po przebytym udarze mózgu.
Program rehabilitacji układam dla każdego pacjenta w sposób indywidualny, uwzględniając jego bieżące cele i potrzeby. Połączenie terapii narządu ruchu z nauką prawidłowego oddechu i pracą narządów wewnętrznych, umożliwia mi holistyczne podejście do przyczyny schorzenia pacjenta. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności pracy z pacjentem oraz poszerzam zdobytą do tej pory wiedzę podczas licznych certyfikowanych kursów, szkoleń i warsztatów.

Wiek pacjentów

Od 18 roku życia

Dostępne usługi

{{singleService['description']}}

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę