Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Maciej Hartleb

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Maciej Hartleb

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jestem autorem i współautorem publikacji w dziedzinie medycyny opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Pracuję w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM, ośrodku o najwyższym – III stopniu referencyjności w obrębie Oddziału Patologii Ciąży, Bloku Porodowego, Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej. Moje doświadczenie oparte jest na prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych, histeroskopii, cięć cesarskich oraz leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Dodatkowo prowadzę zajęcia z Ginekologii i Położnictwa dla studentów wydziału lekarskiego w Katowicach.

Doświadczenie:

Operowania laparoskopowego uczyłem się w Royal College of Obstetricians and Gynaecologists w Londynie. Zajmuję się prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką, a także leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym chorób kobiecych. W mojej pracy badawczej na stopień doktora nauk medycznych zajmuję się wpływem cholestazy ciążowej na zaburzenia agregacji płytek krwi. Biorę czynny udział w licznych kursach oraz konferencjach z zakresu ginekologii i położnictwa. Posiadam certyfikat RSU diagnostyki USG w ginekologii i położnictwie oraz certyfikaty z zakresu USG płodu.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Ginekolog

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Sosnowiec

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę