Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Konrad Perkiewicz

Lekarz medycyny

Konrad Perkiewicz

Lekarz medycyny

Wykształcenie:

Skończyłem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2018 roku. Od tamtego czasu zdobywałem doświadczenie zawodowe w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Oławie.

Doświadczenie:

W pracy zawodowej stawiam przede wszystkim na możliwości rozwoju i holistycznej opieki nad pacjentami chcącymi poprawić jakość swojego życia. Wiedzę, kompetencje i kwalifikacje poszerzam w ramach szkoleń, konferencji oraz poprzez zdobywanie praktycznego doświadczenia w pracy lekarza. W ramach praktyki cenię postawę opartą na zaangażowaniu, empatii, indywidualnym oraz merytorycznym podejściu do pacjenta. W wolnym czasie staram się poprawiać swoje umiejętności zawodowe.

Moje zainteresowania obejmują choroby wewnętrzne (w szczególności endokrynologiczne) oraz procesy rehabilitacyjne w chorobach zwyrodnieniowych, a także leczenie tendinopatii.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 - 99 roku życia

Informacje dodatkowe:

przyjmuje od 18r.z , j.Angielski

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę