Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Katarzyna Puzon-Szczotka

Neurologia

Katarzyna Puzon-Szczotka

Neurologia

Wykształcenie:

Jestem absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tytuł specjalisty uzyskałam w 2013 roku. Następnie swoją wiedzę jako specjalista poszerzałam na O/Neurologii w Szpitalu Specjalistycznym im Św. Wojciecha w Gdańsku.

Doświadczenie:

W trakcie swojej praktyki zawodowej zdobyłam doświadczenie w leczeniu różnego rodzaju bólów głowy w tym migreny oraz innych zespołów bólowych. Ponadto specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń pamięci np.: choroby Alzheimera oraz rzadszych zespołów otępiennych. Mam doświadczenie w prowadzeniu chorych na padaczkę oraz stwardnienie rozsiane. W pracy na pierwszym miejscu stawiam na profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Staram się być na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia. Mam wieloletnią praktykę w poradniach specjalistycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Wykonywane badania / zabiegi:
bóle głowy, padaczka, choroba Parkinsona, migreny, zaburzenia pamięci, Alzheimer oraz rzadsze zespoły otępienne.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 - 120 roku życia

Informacje dodatkowe:

od 18 r.ż / j.angielski

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Startowa, Centrum Medyczne POLMED Gdynia

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę