Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Joanna Dzigowska-Batycka

Chirurgia ogólna

Joanna Dzigowska-Batycka

Chirurgia ogólna

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. Specjalizacja w zakresie chirurgii ogólnej w 2008 r.

Doświadczenie:

Od 1999 r. pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Lekarz dyżurny Centrum Uniwersyteckiego Medycyny Ratunkowej i Urazów Wielonarządowych. Od 2010r. Przewodnicząca komisji powiatowego zespołu ds. orzekania o stopniu niepełnosprawności z ramienia Urzędu Miasta Krakowa. W Centrum Medycznym Polmed wykonuje zabiegi z zakresu drobnej chirurgii oraz skleroterapii . Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii naczyniowej i proktologicznej.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 16 roku życia

Informacje dodatkowe:

Lekarz chirurg,przyjmuje także na konsultacje proktologiczne oraz jako chirurg naczyniowy. Przyjmuje Pacjentów od 16 roku życia. Wykonuje zabiegi: Rektoskopia, Skleroterapia, Usuwanie zmian skórnych, podskórnych oraz drobne zabiegi chirurgiczne.

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę