Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego studiów licencjackich i magisterskich, na których uzyskałam tytuł magistra dietetyki.

Doświadczenie:

Udzielam konsultacji dietetycznych w zakresie chorób cywilizacyjnych, prowadząc dietoterapię chorób szczególnie takich jak otyłość, nadwaga, cukrzyca, hipercholesterolemia, choroby układu krążenia, choroby układu pokarmowego. Stale pogłębiam swoje kompetencje uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Zdobytą wiedzę wykorzystuję w praktyce. Ułożone przeze mnie plany żywieniowe spełniają zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Jadłospisy oraz porady dietetyczne rzetelnie dostarczam pacjentowi zgodnie z Evidence-Based Nutrition - żywienia opartego na dowodach naukowych.

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę