Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Ekaterina Vyganovska

Choroby wewnętrzne

Ekaterina Vyganovska

Choroby wewnętrzne

Wykształcenie:

Absolwentka Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała tytułu Doktor Nauk Medycznych z rozprawą pt. „Późne potencjały komór serca przy przewlekłej niewydolności serca”

Doświadczenie:

Od ponad 10 lat pracuje w ramach Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w POLMED S.A.

Leczone choroby: lekarz w poradni podstawowej opieki zdrowotnej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca i układu krążenia (jak np. nadciśnienie tętnicze czy miażdżyca), diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego (jak np. zakażenia dolnych i górnych dróg oddechowych, astma oskrzelowa),  diagnostyką i leczeniem chorób układu dokrewnego (jak np.  niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto), diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego (jak np. refluks czy wirusowe zapalanie wątroby), diagnostyką i leczeniem cukrzycy typu 1, 2 i innych, diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego (jak np. zakażenia układu moczowego czy kamica nerek), diagnostyką i leczeniem chorób stawów i kości (jak np. osteoporoza czy choroba zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa), diagnostyką i leczeniem chorób układu krwiotwórczego (np. niedokrwistości)

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Języki:

rosyjski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę