Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Adam Cyna

Ortopedia i traumatologia, Chirurgia urazowo-ortopedyczna

Adam Cyna

Ortopedia i traumatologia, Chirurgia urazowo-ortopedyczna

Wykształcenie:

Specjalizacje: I stopień chirurgia ogólna, II stopień ortopedia i traumatologia narządu ruchu. Urodzony na Ziemi Koszalińskiej. Od 1982 roku zawodowo związany z ortopedią. W byłym 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu zajmował stanowisko od młodszego asystenta do ordynatora Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu przez 15 lat. Po odbyciu licznych staży między innymi w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji u Pana Profesora Wiktora Degi w Poznaniu oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w warszawie u Pana Profesora Donata Tylmana - uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie Ortopedii i traumatologii narządu ruchu w 1986 roku.

Doświadczenie:

Był współorganizatorem I Konferencji Naukowej Ortopedów Wojska Polskiego w 1983 roku oraz organizatorem Jubileuszowej XXV Konferencji Naukowej Ortopedów WP w 2008 roku, obie konferencje odbyły się w Poznaniu. W 2002 roku ukończył Studia Podyplomowe: "Marketing i zarządzanie w Służbie Zdrowia" na Akademii Medycznej i Ekonomicznej w Poznaniu.

Kursy i staże:

• Współautor prac i doniesień naukowym na tematy ortopedyczne opublikowane w "Lekarzu Wojskowym" i "Chirurgia Narządów Ruchu i Ortopedia Polska"
• Uczestnik międzynarodowych Konferencji Ortopedycznych SICOT w Dubaju oraz EFORT - CONGRES w Kopenhadze

Wykonywane badania:

Konsultacja ortopedyczna z interpretacją badań: RTG, USG, EMG, KT oraz MRI. Wykonywanie blokad dostawowych, punkcji i injekcji. Ponadto zakładanie gipsu syntetycznego jak i tradycyjnego.

Leczę:

  • Ból kolana,
  • Ortopedyczne schorzenia wrodzone i nabyte,
  • Urazy i powikłania

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Doktor przyjmuje pacjentów w języku polskim oraz rosyjskim.

Języki:

rosyjski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę