Pielęgniarz / Pielęgniarka / Ratownik Medyczny – Olsztyn

Praca stacjonarna w gabinecie zabiegowym i punkcie pobrań.

Miejsce pracy: Centrum Medyczne POLMED w Olsztynie (ul. Wyszyńskiego 5B)

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku Pielęgniarki / Pielęgniarza
  • umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, laboratoryjnych
  • mile widziane kursy specjalizacyjne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, audiometrii, medycyny pracy
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki

  • praca w gabinecie zabiegowym, w tym w punkcie pobrań ,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,
  • współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, pielęgniarzami i pracownikami Recepcji.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne grafiki
  • przyjazną atmosferę
  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy

Kandydatki i kandydatów prosimy o przesłanie CV (z treścią klauzuli poniżej), na adres mailowy podany w sekcji „Aplikuj”.

Przesłane aplikacje muszą zawierać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez podmioty z Grupy POLMED dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Katarzyna Młot
509 637 759 [email protected]