Lekarz endokrynolog

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów medycznych,
  • Aktywne prawo wykonywania zawodu,
  • Ukończona bądź otwarta specjalizacja w dziedzinie reumatologii.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie bądź na działalność gospodarczą,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Komfortowe warunki pracy – wygodny gabinet w nowoczesnym Centrum Medycznym,
  • Wynagrodzenie wg stawek rynkowych,
  • Dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, gabinetu zabiegowego, kadry zarządzającej).

Obowiązki:

  • Konsultowanie pacjentów (w ramach posiadanych przez nich abonamentów medycznych lub odpłatnych),
  • Zlecanie badań diagnostycznych, wystawianie recept, udzielanie zwolnień lekarskich,
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
  • Postępowanie wg standardów obsługi obowiązujących w Centrum Medycznym.

Kontakt: Agnieszka Ryms, a.ryms@polmed.pl, tel. 506-716-818

Zainteresowany?Poznaj Kulturę organizacji Polmed S.A.

Dowiedz się więcej