Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Formularz zgłoszenia zainteresowania szczepieniem przeciw COVID-19

Obecnie możesz dowolnie zapisać się na szczepienia pierwszą i drugą dawką. Szczepienia trzecią dawką (uzupełniającą lub przypominającą) realizowane są zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez Narodowy Fundusz Zdrowia dla poszczególnych grup priorytetowych oraz kolejnych uprawnionych roczników.

Możesz zapisać się na konkretny termin szczepienia za pośrednictwem Twojego Internetowego Konta Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub poprzez infolinię 989, wybierając jeden z naszych Punktów Szczepień (lista punktów i wszystkie ścieżki zapisów).

Możesz również zgłosić Twoje zainteresowanie szczepieniem wypełniając poniższy formularz. Oddzwonimy i ustalimy z Tobą wygodny dla Ciebie termin szczepienia.

Wypełnij formularz

  • {{ clinic.name }}

    Pole wymagane

  • TAK NIE

    Pole wymagane

  • Rejestrując swoje zgłoszenie w POLMED S.A. dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w zakresie imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu) w celu zarejestrowania na szczepienie przeciwko COVID-19 oraz wyrażam zgodę na przekazywanie przez POLMED S.A. treści, dotyczących oferty POLMED S.A. na podany przeze mnie numer telefonu. Zgody te są niezbędne dla świadczenia Usług przez POLMED S.A.

  • Zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności i obowiązku informacyjnego POLMED na stronie www.polmed.pl.

  • Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych jest POLMED S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

  • Zostałem poinformowany o celu przetwarzania moich danych oraz o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę