Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Formularz zapisu na listę rezerwową szczepień przeciw COVID-19

Szczepienia przeciw COVID-19 w Centrach Medycznych POLMED realizowane są zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez Narodowy Fundusz Zdrowia dla poszczególnych grup priorytetowych oraz kolejnych uprawnionych roczników.

Zapisanie się na listę rezerwową nie jest jednoznaczne z gwarancją realizacji szczepienia w Centrum Medycznym POLMED. Jeśli chcesz mieć gwarancję zaszczepienia w POLMED, zapisz się na konkretny termin szczepienia za pośrednictwem Twojego Internetowego Konta Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl, lub poprzez infolinię 989, wybierając jeden z naszych Punktów Szczepień ( lista punktów i wszystkie ścieżki zapisów).

Wypełnij formularz

  • {{ clinic.name }}

    Pole wymagane

  • TAK NIE

    Pole wymagane

  • Rejestrując swoje zgłoszenie w POLMED S.A. dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w zakresie imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu) w celu zarejestrowania na szczepienie przeciwko COVID-19 oraz wyrażam zgodę na przekazywanie przez POLMED S.A. treści, dotyczących oferty POLMED S.A. na podany przeze mnie numer telefonu. Zgody te są niezbędne dla świadczenia Usług przez POLMED S.A.

  • Zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności i obowiązku informacyjnego POLMED na stronie www.polmed.pl.

  • Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych jest POLMED S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

  • Zostałem poinformowany o celu przetwarzania moich danych oraz o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę