Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Zostań Partnerem Medycznym POLMED

Aby zapewnić naszym Klientom wszechstronną dostępność do usług medycznych oraz rzetelną obsługę Pacjenta, współpracujemy, jako nieliczni na rynku medycznym, aż z 3 000 Partnerami Medycznymi na terenie całej Polski.

Od 1999 roku zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla pracowników firm jak i Klienta indywidualnego. Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie zapewnić Partnerowi Medycznemu współpracę opartą o usługi online w celu zapewnienia jak najszybszego przekazu informacji.

Posiadasz już konto dla partnera medycznego?

Zaloguj się

Chcesz zostać Partnerem Medycznym POLMED?

Wypełnij Formularz, a przedstawiciel firmy POLMED skontaktuje się z Tobą celem przedstawienia oferty współpracy. Dzięki współpracy z POLMED zyskasz nowych klientów w swojej przychodni.

Administratorem Twoich danych osobowych jest POLMED S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, Osiedle Kopernika 21, kod pocztowy 83-200 adres e-mail: kontakt@polmed.pl tel. 58 775 09 19. POLMED przetwarza Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty współpracy. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę