Witamy na nowej stronie polmed.pl!Z uwagi na dynamikę procesów technicznych prosimy o zrozumienie dla ewentualnych trudności w korzystaniu z portalu.

Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Dla placówki

Aby zapewnić naszym Klientom wszechstronną dostępność do usług medycznych oraz rzetelną obsługę Pacjenta, współpracujemy, jako nieliczni na rynku medycznym, aż z 2000 Partnerami Medycznymi na terenie całej Polski.

Od 1999 roku zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla pracowników firm jak i Klienta indywidualnego. Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie zapewnić Partnerowi Medycznemu współpracę opartą o usługi online w celu zapewnienia jak najszybszego przekazu informacji.

Posiadasz już konto dla partnera medycznego?

Zaloguj się

Chcesz zostać Partnerem Medycznym POLMED?

Wypełnij Formularz, a przedstawiciel firmy POLMED skontaktuje się z Tobą celem przedstawienia oferty współpracy. Dzięki współpracy z POLMED zyskasz nowych klientów w swojej przychodni.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych firmie POLMED S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę