Nie zwlekaj, zbadaj się już dziś!

Choroby przenoszone drogą płciową, zwane też chorobami wenerycznymi, mogą być wywołane przez bakterie, wirusy, grzyby lub pasożyty. Do zakażenia może dojść nie tylko podczas tradycyjnego stosunku, lecz także podczas kontaktów oralnych i analnych.

Zakażenie ludzkim wirusem upośledzenia odporności (HIV) w fazie początkowej nie daje żadnych objawów i może pozostawać w ukryciu nawet przez 10 lat. Dopiero w zaawansowanym stadium wirus HIV powoduje zwiększoną zapadalność na choroby, takie jak zapalenie płuc, gruźlica, nowotwory. Kiła wywoływana jest przez bakterię krętka bladego. U połowy osób kiła nie daje żadnych objawów, ale nawet w postaci utajonej szkodzi zdrowiu i nieleczona może doprowadzić do uszkodzeń układu nerwowego, układu krążenia, kości, stawów, zaburzeń psychicznych, utraty wzroku. Rzeżączkę wywołują bakterie Gram-ujemne dwoinki rzeżączki (Neisseria gonorrhoea). Rzeżączka u kobiet najczęściej przebiega bezobjawowo, jednak mogą zdarzyć się ropne upławy, bóle podbrzusza, pieczenie okolic intymnych, zaburzenia cyklu miesiączkowego i obfita menstruacja. U mężczyzn choroba objawia się ropnym wyciekiem z cewki moczowej, pieczeniem oraz bólem przy oddawaniu moczu.

Sprawdź koniecznie, jak przygotować się do wymazu.

Ważne dokumenty

Informacje dodatkowe

Pakiet badań jest ważny 90 dni od daty zakupu. Badania możesz wykonać w wybranym podczas zakupu Centrum Medycznym POLMED. Na wizytę trzeba się umawiać. Adresy placówek i godziny pracy punktów pobrań możesz sprawdzić pod linkiem: https://polmed.pl/placowki/.

Ceny pakietów badań są skalkulowane już z uwzględnianiem rabatu za zakup całego zestawu badań. Dlatego nie podlegają dodatkowym rabatom, przysługującym pacjentom korzystających z opieki medycznej POLMED w ramach polis ubezpieczeniowych oraz indywidualnych i firmowych pakietów medycznych.

Po wykupieniu pakietu badań, przedstawiciel Centrum Medycznego wybranego w trakcie zakupu, skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych i ustali dogodny dla Ciebie termin przeprowadzenia badania.

Przed wizytą sprawdź zasady przygotowania się do badań.

W Warszawie możesz wygodnie i bezpiecznie wykonać badania laboratoryjne nie wychodząc z domu a wyniki omówić z lekarzem podczas darmowej telekonsultacji. Sprawdź!

Pacjenci kupowali również

od 79 zł
Badania
Badania laboratoryjne dla kobiet
Dbaj nie tylko o innych – czas na Ciebie.
Kup online
od 79 zł
Badania
Badania laboratoryjne dla mężczyzn
Sprawdź czy wszystko gra i żyj jak chcesz!
Kup online
od 220 zł
Badania
Pakiet badań laboratoryjnych dla przyszłej mamy
Przygotuj swój organizm na wymagający czas ciąży.
Kup online
od 690 zł/rok
Pakiet indywidualny
Student
Zależy nam na Twoim zdrowiu!
już od 68 zł miesięcznie

POLMED Zdrowie

Pakiet Badań
  • HIV Ag/Ab (Combo)
  • Kiła (Treponema pallidum) test przesiewowy RPR/VDRL
  • Neisseria gonorrhoeae (rzeżączka)
Pakiet Badań
Diagnostyka chorób przenoszonych drogą płciową (HIV, kiła, rzeżączka)
Pakiet Badań
HIV Ag/Ab (Combo)
Jest
Kiła (Treponema pallidum) test przesiewowy RPR/VDRL
Jest
Neisseria gonorrhoeae (rzeżączka)
Jest
wymaz z cewki moczowej
Jest

Centrum Medyczne POLMED w Twoim mieście

POLMED to 18 Centrów Medycznych i ponad 3000 przychodni partnerskich na terenie całego kraju.

Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się