Epidemia koronawirusa to wiele wyzwań związane z koniecznością jej powstrzymania i powrotu do normalności. Jednym z ważnych czynników zatrzymywania transmisji wirusa jest wykonywanie testów i samoizolacja przy każdym podejrzeniu zakażenia.
Chrońmy siebie i naszych bliskich. Również dlatego, że obecne badania i obserwacje wskazują na ryzyko wystąpienia długotrwałych negatywnych skutków choroby na organizm człowieka. Nawet w przypadku jej bezobjawowego przebiegu.
Dla wielu ozdrowieńców wyzwaniem jest całkowity powrót do zdrowia. W naszej ofercie znajdziesz specjalne dobrane pakiety badań dopasowane do oczekiwań naszych pacjentów w okresie epidemii.

COVID-19

od 79 zł
Badania
Testy wymazowe na koronawirusa
Szybkie testy antygenowe i testy genetyczne RT-PCR potwierdzają aktywne zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2
Kup online
od 110 zł
Badania
Testy na przeciwciała koronawirusa
Testy serologiczne to testy wykrywające w organizmie człowieka obecność i rodzaj przeciwciał wytworzonych przez układ immunologiczny człowieka zakażonego koronawirusem SARS-CoV-2.
Kup online
299 zł
Badania
Pakiety badań dla ozdrowieńców po COVID-19
Wiesz lub podejrzewasz, że przebyłeś zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2? Gorzej tolerujesz wysiłek lub odczuwasz inne nietypowe dolegliwości? Masz gorszą kondycję psychiczną? Sprawdź, czy nie jest to skutek powikłań po przebytej chorobie. Skorzystaj z pakietów badań dla ozdrowieńców (POST-COVID-19).
Kup online

Brakuje oferty odpowiedniej
dla Ciebie?

Utwórz własny pakiet.

Wypełnij formularz
Wysłano
Twoja wiadomość została wysłana

Sprawdź również

Opieka medyczna

Dla osób indywidualnych lub rodzin z dziećmi: opieka lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne i diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i opieka pielęgniarska.

 

Oferta szczepień

Szczepienia zabezpieczają nas przed wieloma chorobami (lub ciężkimi powikłaniami po tych chorobach), zarówno we wczesnym dzieciństwie jak i w dorosłym życiu.

 

Centrum Medyczne POLMED w Twoim mieście

POLMED to 18 Centrów Medycznych i ponad 3000 przychodni partnerskich na terenie całego kraju.

Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się